Joy and Colour

Joy and Colour to sposób w jaki chcemy reprezentować nasze wartości. Świat Natural Code jest stworzony z radością (joy) i kolorem (colour). Wierzymy, że zwierzęta sprawiają, że nasze życie jest bardziej ekscytujące, jak tęcza pojawiająca się na niebie. Najlepszą rzeczą jaką możemy dla nich zrobić, aby im podziękować jest dbanie o ich potrzeby najlepiej jak potrafimy. Z myślą o dobrobycie kotów i psów od 2010 roku tworzymy wysokiej jakości karmy.

Wierzymy również we współpracę i dzielenie się. Chcemy tworzyć społeczność ludzi, takich jak my – dbających o zwierzęta, bez względu na ich kolor, rasę czy temperament.

Współpraca z Uniwersytetem w Turynie

W jedności siła! Od 2014 roku współpracujemy z Wydziałem Nauk Weterynaryjnych Uniwersytetu w Turynie. Naszym głównym celem jest dobrobyt zwierząt. Współpraca z tymi, dla których opieka nad zwierzętami jest wyborem życiowym i zawodem jednocześnie wydaje się najbardziej oczywistym wyborem!

Polegamy na weterynarzach z Uniwersytetu w Turynie, którzy dzięki swoim umiejętnościom zawodowym przeprowadzają dokładne analizy w celu weryfikacji jakości surowców i odpowiednich właściwości odżywczych, jakich oczekujemy w produktach Natural Code.

Surowce

Produkcja Natural Code jest kontrolowana na każdym etapie. Jakość użytych surowców jest istotna: każdy ze składników wykorzystywanych w naszych produktach jest przetwarzany z należną starannością, dbając o to żeby każdy z surowców dostarczał to co w nim najlepsze, także pod kątem koloru, zapachu i tekstury.

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość naszych produktów. W tym celu nasze receptury przechodzą rygorystyczne analizy naukowców uniwersyteckich. Staramy się wyciągnąć z surowców, których używamy najważniejsze składniki odżywcze, tak aby nie stosować sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Karmy Natural Code dla psów i kotów zostały opracowane w 100% z naturalnych składników.

Zrównoważony rozwój

Dobrobyt nasz i naszych zwierząt zależy również od stanu naszego środowiska. Wierzymy w wartości zrównoważonego rozwoju środowiska, dlatego od 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z ZeroCO2, charytatywną organizacją, która promuje projekty zalesiania o dużym wpływie społecznym. ZeroCO2 działa w Gwatemali i Peru, ale prowadzi również aktywne projekty w różnych regionach Włoch od Triveneto po Sycylię.

Natural Code z pomocą ZeroCO2 jest aktualnie zaangażowany w przebudowę ekosystemu lasów w Modenie. Dzięki tej współpracy chcemy wspierać środowisko, dążąc do osiągnięcia neutralności węglowej Natural Code: kompensacji emisji CO2 poprzez wspieranie ekologicznych projektów w celu ochrony i utrzymania ekosystemu.

Środowisko należy do wszystkich, chrońmy je razem!